Kumer pop-up stend

Kumer pop-up reklaamstend

Kumer pop-up stend

Lihtne viis tekitada suur kumer reklaampind või pildistamise taustaks mõeldud fotosein / taustasein. Seina graafika on trükitud paberile, mis pärast trükki lamineeritakse. Lamineerimine tagab paberile keskkonnakindluse ja annab graafikapaanidele kumeruse jaoks vajaliku jäikuse.

Graafikapaanid kinnitatakse pop-upi külge magnetribadega. Seina jäikuse tagavad ja paane stendi küljes hoiavad püstised magnetkattega latid, mis pärast tugiraami avamist vastavatesse kohtadesse paigaldada tuleb.

Paraku on sellised reklaamstendid rasked, paigaldamine võtab aega ning

Uut tüüpi pop up – S-tube reklaamstend

Venivale kangale trükitud S-Tube reklaam- ja messiseinad, riputatavad reklaamid ning väiksemad bännerid on konkurentsitult mugavaim lahendus kui teil on tarvis reisida või korduvalt stende kokku-lahti monteerida. Sobib kasutamiseks messil, üritustel, avalikus ruumis. Mõni toode ka kaubanduses. Lihtsalt lukustuv toruraam ja sukana peale tõmmatav kangas on kiirelt ja tööriistavabalt paigaldatavad, kaaluvad vähe ning ei võta pakitult ruumi. Voolava disainiga üleni kangaga kaetud stendid mõjuvad uudselt ja kaasaegselt.

Kumer pop up stend- s-tube

Trükk on s-tube stendil mõlemal küljel. Soodsad, ülikerged, pakitult väiksed ja lihtsalt paigaldatavad uue põlvkonna pop-up stendid asendavad tavalised pop-upid.