Sirge pop-up stend

Pop-up stend / sirge reklaamsein ja sarnane messilaud messiboksi

Sirge pop-up stend / reklaamsein

Väga mugav viis tekitada suur reklaampind kiiresti ja kerge vaevaga – paigaldamine võtab aega ca 5 minutit. Seina graafikakangas on vajadusel mõne minutiga vahetatav. Graafikaks on tekstiilist bänner. Trükikvaliteet on messikasutuseks igati piisav.

Seinale võib tellida mitu graafikakangast ja vajadusel eri kordadel näidata erinevaid visuaale. Kui sein lühikeseks perioodiks kokku pakkida, võib graafikakanga peale jätta. See võimaldab vajadusel seina paigaldada isegi publiku silme all.

Pildil lisaks pop-up stendile ka sarnase lahendusega messilaud.

Alternatiiv pop-up seinale

Pop-up stendi alternatiiviks sobib hästi kergtruss. See reklaamobjektide valmistamiseks välja töötatud moodulkonstruktsioon sobib kasutamiseks messil, üritustel, kaubanduses ja avalikus ruumis. Tänu modulaarsusele on truss lõputult laiendatav ja ümber ehitatav. Võimalusterohke – saab ehitada ka suuri ja keerulisi objekte. Moodulite kergus ja tööriistavaba kinnistussüsteem muudavad paigaldamise ja transpordi lihtsaks.

Reklaamseina truss-konstruktsioon

Trussist võib soovi korral ehitada lausa kergesti teisaldatava messiboksi. Selline messiehitus on detaile lisades või eemaldades lihtsalt ja mugavalt sobitatav erineva suuruse ja kujuga pindadele.

Sellised messistendid on kerged, ladustatult võtavad vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Saadaval mustana ja valgena. B1 tulekindlusklass, OEKO-Tex värvid!