Sirge pop-up stend

Pop-up stend / sirge reklaamsein ja sarnane messilaud messiboksi

Pop-up stend / sirge reklaamsein ja sarnane messilaud messiboksi

Sirge pop-up stend / reklaamsein

Väga mugav viis tekitada suur reklaampind kiiresti ja kerge vaevaga – paigaldamine võtab aega ca 5 minutit. Seina graafikakangas on vajadusel mõne minutiga vahetatav. Graafikaks on tekstiilist laiformaattrükis bänner. Trükikvaliteet on messikasutuseks igati piisav.

Seinale võib tellida mitu graafikakangast ja vajadusel eri kordadel näidata erinevaid visuaale. Kui sein lühikeseks perioodiks kokku pakkida, võib graafikakanga peale jätta. See võimaldab vajadusel seina paigaldada isegi publiku silme all.

Pildil lisaks pop-up stendile ka sarnase lahendusega messilaud.

Alternatiiv pop-up seinale

Pop-up stendi alternatiiviks sobib hästi kergtruss. Truss on lihtsalt teisaldatav ja laiendatav modulaarne messisein, reklaamstend kauplusse, üritusele ja kontorisse.

Truss on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Saadaval mustana ja valgena. Võimalik kasutada mitut graafikat, ruumist lähtuvalt muuta seina kuju jne.

Reklaamseina truss-konstruktsioon

Reklaamseina truss-konstruktsioon

Trussist võib soovi korral ehitada lausa kergesti teisaldatava messiboksi. Selline messiehitus on detaile lisades või eemaldades lihtsalt ja mugavalt sobitatav erineva suuruse ja kujuga pindadele.