Reklaamstendid

Roll up stend

Roll up on mugav ja kiiresti paigaldatav reklaamilahendus. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga.

Populaarseim roll up on oma välimuse säilitanud selle reklaamstendi tüübi väljamõtlemisest alates. Tänapäeval toodetakse stendi erinevates kujudes, kaaludes ja mõõtmetes. On olemas isegi edeva välimusega rollupid, millel saab lihtsalt vahetatava kassetiga reklaambänneri asendada.

Populaarseimad roll up stendid

Paraku on konkurents rolluppide turul karm ning hinna optimeerimiseks tehakse kõvasti tööd. See mõjub kohati ka toote kvaliteedile. Valiku tegemiseks vaata kuidas valida parim roll up stend.

T-Flex seinad ja stendid

T-Flex profiilsüsteemist tellimise alusel valmistatud reklaamseinad, riputatavad kuubikud, tornid, sisustuspildid, vaheseinad jmt sobivad kasutamiseks büroos, kaubanduses, avalikus ruumis ja messil. Digitaalselt trükitud, silikoonäärisega profiilile kinnituv kangas katab pea kogu konstruktsiooni ja jätab stendist puhta ja minimalistliku mulje.

T-Flex messiseinad

Sisustuspilt / fotolõuend

Kliendi kujundusega digitaalselt trükitud fotolõuend / sisustuspilt seinale. Trükitud kangas on lihtsalt vahetatav tänu SEG (silicon edge graphics) graafikakangale, mis kinnitub raamile serva õmmeldud silikoonriba abil.

Sisustuspildid / fotolõuendid

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus selleks on lihtne reklaambänner. Huvitavam lahendus on alumiiniumraamil ruudu, ristküliku või kolmnurga kujulised rippuvad messireklaamid.

Rippuv bänner

Oma kujunduse või brändinguga vaheseinad

Oma kujunduse või brändinguga kerge vahesein kontorisse, müügisaali ja äriruumidesse. Sein on kaetud trükitud silikoonääristusega kangaga, mida on lihtne vahetada.

Oma kujunduse või bärndinguga vahesein

Sellise vaheseina peamiseks eeliseks on võimalus ise valida mis seina katvale kangale trükitakse. Taolisi lahendusi toodetakse ka heli neelavate akustiliste mattidega, mis aitavad avatud kontoris väsitavat müra summutada.

Valgusreklaam

Vahetatava reklaamiga (plakat, kangas) valguskastid siseruumidesse (aknale, lakke, seinale, iseseisvalt põrandale). Eritellimusel valmistatav T-Flex valgusreklaam (postid, valguskuubikud, valgus-seinad jmt).

Trükitud kangaga valgusreklaam

Vaata ka eritellimusel valgusreklaam hoone või kaupluse fassaadil – valgustähed, freesitud kirjadega valguskastid, bränditud valguspostid, pülonid, valgustatud viidad, pesudoneoon jmt.