Reklaamstendid

Rollup – lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav reklaamstend. Võimalik on valida mudeleid erinevateks rakendusteks (laius, kaal jmt eripärad).

Piirdepost ja piirdelint on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

Valguskastid kaubanduses – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga. Vaata ka klassikaline valgusreklaam hoone fassaadil.

T-Fleks stendid ja raamid – raam digitaaltrükis trükitud kanga jaoks. Silikoonservaga tekstiilkangas on lihtsalt vahetatav, õhuke raamiprofiil on vähemärgatav. Sobib reklaamseinte, messibokside, seinale kinnitatavate fotolõunedite ja vaheseinte tootmiseks.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas)

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk.

Reklaamstende müüb
Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn.
e-post: myyk@esitlustarvikud.ee